تبلیغات
فوتبال و کشتی کج - بیوگرافی کین
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox


محل تولد : شهر مادرید در اسپانیا


تاریخ تولد : چهارشنبه ، 6 اردیبهشت سال 1346 شمسی = 26 April 1967 میلادی


محل رشد و بزرگ شدن : خیابان لوییس در شهر نشویل در ایالت میسوری آمریكا


تحصیلات : رشته زبان انگلیسی در دانشگاه میسوری در شمال شرق آمریكا


محل اقامت فعلی : شهر ناكس ویل در ایالت تنسی در جنوب شرقی آمریكا


خصوصیات ظاهری : موهای قهوه ای روشن ، رنگ چشم آبی


قد : 2 متر و 6 سانتی متر . البته كفشی مخصوصی می پوشد كه یك كفی سه لایه دارد و قد او را به دو متر و 13 سانتی متر می رساند.


وزن : 55/147 كیلوگرم


طالع بینی (ستاره شناسی) او : شماره تولد او 8 است. متولد سال گوسفند .


وضعیت تاهل : متاهل است. نام همسر Maurisa . دو دختر هم دارد.


تعداد برادر و خواهر : 1 خواهر به نام Becky ، 1 برادر به نام Brian


محلهای سرمایه گذاری و درآمد : فروشگاه ورزشی (فعلا تعطیل است) ، رستوران خوراكهای دریایی (هم اكنون مشغول كار است)


لقب ها و نامهای داخل رینگ : Big Red Monster ، Angus King ، The Black Knight ، The Christmas Creature ، Diesel ، Doomsday ، Isaac Yankem ، D.D.S (دندانپزشك) ، Kane ، Unabomb .


مربیان كشتی كج او : Dean Malenko ، Jeff Bradley ، Ray Candy .


نام فن معروف او : Chokeslam .


افتخارات اخیر او : قهرمان مسابقات WWE Champion ، Intercontinental Champion ، World Tag Team Champion ، WCW Tag Team Champion و Hardcore Champion .تاریخچه مختصری از فعالیت كشتی كج Kane . چگونه او به عنوان برادر Undertaker ، وارد WWE شد. سرآغاز قصه و چگونگی رخ دادن :Kane در اوایل كشتی زیر نظر Dean Malenko تعلیم دید و وارد - United States Wrestling Association) USWA) – انجمن كشتی ایالات متحده - به عنوان Christmas Creature (كسی كه متولد شده در روز كریسمس است)، شد. این وضعیت خیلی طول نكشید. Glen Jacobs سپس در سال 1992 در USWA ، خود را به عنوان Doomsday معرفی كرد و همین حقه را به WWC در جزیره پورتوریكو زد. در 1995 ، Glen Jacobs ، به طور اتفاقی با Jim Cornette در ایالت میسوری ملاقات كرد. او به گروه Smoky Mountain Wrestling كه متعلق به Cornette بود ، پیوست و در آنجا به مقام Unabomb رسید. Glen Jacobs سپس یار Al Snow (معروف به Simply Sensational) شد و بعد از قهرمانی Tag Team با او از Smoky Mountain Wrestling رفت.


Glen Jacobs در آزمون ورودی WWF خیلی خوش شانسی آورد ، چون Vince McMahon ، خیلی تحت تاثیر سایز و خصوصیات عضلانی و ورزشی او قرار گرفت. او به سرعت تحت عنوان دكتر Isaac Yankem ، دكترای جراحی فك و دندان ، به WWE پیوست (دندانپزشك خبیث Jerry Lawler) . اگر چه این حقه او نگرفت. اما او دیگر هر طوری بود خودش را وارد WWE كرده بود و شانسهای دیگری به او روی آورد.


وقتی كه واقعا حقه دكتر Isaac Yankem او نگرفت دوباره به Smoky Mountain Wrestling برگشت و دوباره همان مقام Unabomb رسید .


در 1996 ، به Glen Jacobs ، نقش Diesel كه Kevin Nash در هنگامی كه این كلك را زده بود و در حال ترك WWE بود ، بر عهده داشت ، پیشنهاد شد. هوادارن Diesel ، حاضر به قبول Diesel قلابی یا Diesel 2 نشدند و این حقه هم راه به جایی نبرد .


در سال بعد ، Glen Jacobs ، یك بار دیگر برای USWA كشتی گرفت .


در این اثنا ، Paul Bearer ، Undertaker و Vince McMahon، پس از جستجوی فراوان چیزی را پیدا كردند كه بعدا یكی از بزرگترین افراد ماسكدار كشتی شد ، یعنی KANE . آنها در حالی كه ایده هایی در سر داشتند از یك سالن ورزشی به سالن ورزشی دیگر می رفتند. در یك روز كه آنها به Smoky Mountain Wrestling رسیدند ، فكر می كنید چه كسی را دیدند ؟ هیچ كس جز Kane . Percy می گوید هم او و هم Undertaker به خوبی می دانستند كه Kane ، شخصی است كه می تواند كاراكتری كه آنها در ذهن داشتند را توصیف كند.


Kane ، تا حالا حدود 6 سال است كه دوام آورده است و خیلی بیشتر از بقیه كشتی كج كارا كه به آنها امیدوار بودند ، رشد و پیشرفت داشته است. در سال 2003 ، طرفداران Kane ، هنگامی كه در نهایت ماسك خود را برداشت ، شوكه شدند. ولی این برداشتن ماسك مقام و اعتبار Kane را بیش از پیش كرد. قابلیتهای او در داخل رینگ كشتی كج و خارج از رینگ واقعا منحصر به فرد بود .


در ضمن توجه كنید كه تا به حال هیچ كس جز Glen Jacobs ، كاراكتر Kane را بازی نكرده است.خلاصه سوابق كشتی Kane :

اوایل دهه 1990 : كار در ژاپن ، پورتوریكو ، میسوری و فلوریدا .


14 دسامبر 1992 (دوشنبه ، 23 آذر ماه سال 1371 شمسی) ، در USWA به عنوان Christmas Creature (متولد شده در روز كریسمس) معرفی شد. آقای Bill Moody (همان Percy Pringle) می گوید كه Kane بعد از حقه ای كه در USWA زد ، آنقدر خجالت زده و شرمنده شده بود كه دوباره پیش Bill Moody برگشت و از او عذرخواهی كرد.

1992 : اولین لقب او Angus King بود و آن هم زمانی بود كه در سالن خیابان لوییس در ایالت میسوری ظاهر شد و پس از آن بود كه به جنوب و به سمت USWA رفت.
1994 : در USWA ، به عنوان Doomsday معرفی شد. شركت در Tag Team با Al Snow و برنده شدن Smoky Mountain Tag Team Championship در 1995 .1995 : در SMW (Smoky Mountain Wrestling) به عنوان Unabomb معرفی شد . مقام قهرمانی مسابقات Tag Team با Al Snow در 7 April 1995 (جمعه ، 18 فروردین سال 1374) .


در 1995 Glen Jacobs ، شركت در رقابتهای SMW (با ریاست Jim Cornette) را با عنوان Unabomb آغاز كرد. Unabomb و Al Snowدر قالب یك Tag Team در SMW رقابت كردند و مسابقات Tag Team را در SMW یعنی Smoky Mountain Tag Team Championship با شكست دادن The Rock و Roll Express در یك Pole Match تحت عنوان Coal Miner's Glove ، بردند .


Unabomb در 4 آگوست 1995 (جمعه ، 13 مرداد 1374) ، به Undertaker در مسابقه Super Bowl of Wrestling در SMW باخت. 8 روز بعد ، Unabomb و Al Snow در یك مسابقه تحت عنوان loser-leaves-town (بازنده شهر را ترك می كند) شركت كردند و از حریفهای خود یعنی Tracey Smothers و Dirty White Boy باختند. Glen Jacobs سپس از WWE سر درآورد.
تابستان 1995 : به عنوان دكتر دندانپزشك Isaac Yankem (Dr. Isaac Yankem DDS) در WWE معرفی شد.


یك دندانپزشك دیوانه كه Jerry Lawler با خود آورد تا به او در رقابت و دشمنی دیرینه اش با Bret Hart (The Hitman ) كمك كند. Hart در مسابقات SummerSlam سال 95 بهتر از Dr. Isaac Yankem ظاهر شد و همینطور در مسابقه قفس در ماه اكتبر در RAW نیز پیروز شد.


Isaac Yankem ، به مسابقه دادن در WWE ادامه داد ، اما تعداد خیلی كمی از طرفدارانش او را می دیدند چون او چندین سال ، اكثرا ، در مسابقات تاریك بازی می كرد. ضمنا دیگر بهAhmed Johnson و Bob Holly علاقه ای نداشت.
1996 : در WWE تحت عنوان The New Diesel (Diesel 2) ظاهر شد كه این عنوان قبلا متعلق به Kevin Nash بود.


با رفتن Kevin Nash و Scott Hall از WWE ، Glen Jacobs به تلویزیون WWE برگشت، اما تحت عنوان و ظاهر متفاوت دیگری ظاهر شد. Jim Ross گزارشگر ، ادعا كرد كه او Diesel و Razor Ramonرا به زمین خواهد آورد. اما دو مرد ظاهر شده در RAW ، Nash و Hall نبودند. Rick Bogner یكی از افراد باسابقه و قدیمی در سازمان Frontier Martial Arts ژاپن در نقش Razor Ramon و Glen Jacobs در نقش Diesel ظاهر شدند.


این حقه ، موفقیت كمی در WWE بدست آورد و تا اوایل 1997 ، كه این حقه راهی به سوی USWA شد كه Razor Ramon قلابی Diesel قلابی را در یك مسابقه loser-leaves-town شكست داد.

1997 : در WWE ، تحت عنوان KANE در P.P.V Bad Blood توسط Paul Bearerو به عنوان برادر Undertaker ، معرفی شد كه ماسكی بر سر داشت تا آثار سوختگی صورتش را مخفی كند و توانست برنده مسابقات سنگین وزن USWA Heavyweight Championship در July 1997 بشود.1999-2000 : در 1999 او باز هم به WWF پیوست. ولی یكی از اعضای WWF به نام Chyna با خیانت به او سعی در خراب كردن وجهه KANE كرد و موفق هم شد . اما بعد از مدتی او با Undertaker متحد شد و یك بار دیگر برگشت. بعد از اینكه از Undertaker جدا شد ، با دیگر با تشكیل یك گروه Tag Team با X-Pac چهره شد و در همان زمان بود كه از حالت سكوت خود خارج شد و شروع به حرف زدن با استفاده از صدای ته حنجره خود (البته به ندرت) كرد و اولین چیزی هم گفت این بود " Suck it " و یك دوست دختر كشتی كج كار به نام Terri Poch برای خود انتخاب كرد كه عكس آن را در زیر می بینید. (قد :‌ 175 سانتی متر . وزن :‌ 64 كیلوگرم . تاریخ تولد : یكشنبه ، 29 مرداد سال 1346 شمسی = 20 August 1967 میلادی)ین Tag Team ، هنگامی كه X-Pac به D-Generation X ملحق شد ، شكسته شد.


به خاطر دشمنی هایی كه KANE و Terri پیدا كردند ، او هم به KANE خیانت كرد و به گروه D-Generation X ملحق شد. دشمنی Kane و X-Pac تا WrestleMania 2000 ادامه داشت و در آن بازی Kane ، پیروز شد و پیروزیش را جشن گرفت.


مدت كمی بعد از WrestleMania ، KANE از صدمه ای كه به دست او رسید بسیار رنج برد و باعث شد حدود یك ماه كشتی كج را كنار بگذارد. بعد از اینكه برگشت ، به Undertaker و The Rock بر سر اختلافی كه با دم و دستگاه McMahon ها پیدا كرده بودند، كمك كرد. كمك به آنها در این دشمنی و خصومت در King of the Ring 2000 و در مقابل Vince و Shane Mcmahon و سپس قهرمان Triple H ، به اوج خود رسید. درگیری مختصری بین Undertaker و KANE ، در خلال مسابقه پیش آمد كه به سرعت برطرف شد و مسئله تمام شد.


KANE بعدا یك بار دیگر تغییر رویه داد و به Undertaker حمله كرد كه منجر به مسابقه ای بین آن دو در SummerSlam 2000 شد. مسابقه موقعی به پایان رسید كه Undertaker ماسك KANE را از صورتش برداشت و باعث شد او از رینگ فرار كند.


Kane تا پایان سال در رقابتهای WWF باقی ماند و سال 2000 با دشمنی كه با Chris Jericho به پایان رساند .قهرمان سابق مسابقات Intercontinental Champion ، KANE با ماسك :2001 – 2002 : Kane كمی قبل از Royal Rumble 2001 ، اتحاد خود با Undertaker را مجددا تشكیل داد و نام گروهشان را Brothers of Destruction (برادران نابودی) گذاشتند و تا پایان سال 2001 با هم بودند. او در Royal Rumble 2001 ، 11 نفر از كشتی كج كاران را بیرون انداخت و در نهایت هم نفر دوم مسابقه شد.


در خلال آن سال ، Undertaker و KANE با Edge و Christian، Rikishi ، Haku ، Steve Austin و Triple H دشمنی پیدا كردند. در همان زمانی كه KANE در WWF Hardcore Championship رقابت می كرد، Raven را در WrestleMania 17 شكست داد.


در خلال رقابتهای The Invasion ، Kane و Undertaker با Diamond Dallas Page و Chris Kanyon ،هنگامی كه Page به سمت Sara زن Undertaker حمله كرد، دشمنی پیدا كردند. این دشمنی در SummerSlam 2001 هنگامی كه Kane و Undertaker ، Page و Kanyon را در یك رقابت قفس فلزی شكست دادند ، به اوج خود رسید و باعث شد هم مقام قهرمانی WWF World Tag Team Championship و هم WCW World Tag Team Championship خود را حفظ كنند.


Kane و Undertaker ، KroniK را در مسابقات Unforgiven 2001 شكست دادند و هر دو در رقابتهای 10 نفره survivor series در Survivor Series 2001 به عنوان اعضای Team WWF شركت كردند و برنده هم شدند. اگر چه بعدا هر دو حذف شدند .2003 : KANE در روز دوشنبه ، دوم تیر سال 1382 شمسی برابر 23 June 2003 میلادی ماسك خود را برداشت و سپس سر خود را كامل تراشید و اندكی مو در قسمت پایین سر خود باقی گذاشت.


در همین زمان ، Triple H ، به KANE پیشنهاد داد كه به او در گروه Evolution (گروهی متشكل از Ric Flair ، Randy Orton ، Batista و Triple H كه البته الان دیگر وجود ندارد) یك جای ثابت خواهد داد. معاون مدیر كل RAW ، Stone Cold Steve Austin ، به KANE این شانس را داد كه اگر پیشنهاد Triple H را رد كند كاری می كند كه در مقابل Triple H در رقابتهای World Heavyweight Championship بازی كند. از طرف دیگر معاون مدیر كل Eric Bischoff ، اصرار داشت كه KANE باید بدون ماسك در برابر Triple H ببازد. Kane پیشنهاد Stone Cold را پذیرفت و در هفته بعد به مسابقه با Triple H در رقابتهای Madison Square Garden رفت. Triple H مسابقه را برد و در پی مزاحمتهایی كه Triple H برایش ایجاد كرد ، ماسك خود را برداشت و معلوم شد صورتش واقعا زخمی نبوده است. او سپس به سرعت برگشت و یك ضربه Chokeslam به یار Tag Team خود یعنی Rob Van Dam زد كه البته قصد داشت تا او را در SummerSlam 2003 شكست دهد.


در مصاحبه با گزارشگر Jim Ross ، روشن شد كه مسئله سوختگی صورت KANE جنبه روانی داشته است و واقعا سوختگی در كار نبوده و این مسئله باعث شد صحبتهایی كه قبلا شده بود مبنی بر اینكه بعضی از كشتی كج كاران با دیدن صورت او یكه خوردند ، منتفی شود. در پایان مصاحبه KANE فهمید كه دارد مسخره می شود و برای همین به Jim Ross حمله كرد و او را به زمین كوباند .


نتایج بازیهای مهم KANE از ابتدا تا كنون :


مجله تخصصی كشتی كج – Pro Wrestling Illustrated – (PWI) ، از میان 500 كشتی گیر برتر سال 2003 به او مقام 186 را داده است.


سال 1999 میلادی ، جایزه Tag Team مجله PWI كه با X-Pac بود را دریافت كرد.


در Smoky Mountain Wrestling :


SMW Tag Team Championship با Al Snow .


Rock 'N Roll Express را در روز 7 April 1995 در شهر پیك ویل در ایالت كنتاكی آمریكا شكست داد.


به Tracy Smothers و Tony Anthonyدر شهر Jellico در ایالت میسوری آمریكا در روز 6 July 1995 باخت.

در United States Wrestling Association :


USWA Southern Heavyweight Championship :


Spellbinder را در روز 13 July 1997 در شهر ممفیس در ایالت تیسوری آمریكا شكست داد.


به Steven Dunn در روز 6 September 1997 در شهر ممفیس در ایالت تیسوری آمریكا ، باخت.

در World Championship Wrestling :


WCW World Tag Team Championship با Undertaker .


Chuck Palumbo و Sean O'Haireرا در روز 7 August 2001 در شهر لوس آنجلس در ایالت كالیفرنیای آمریكا شكست داد.


به Booker T و Testدر روز 25 September 2001 در شهر دایتون در ایالت اوهایو آمریكا باخت.

در World Wrestling Federation :


WWF Championship .


Stone Cold Steve Austin را در 28 June 1998 در شهر پیتزبورگ در ایالت پنسیلوانیا آمریكا شكست داد.


به Stone Cold Steve Austin در 29 June 1998 در شهر كلیولند در ایالت اوهایو آمریكا باخت.


WWF World Tag Team Championship با Mankind .


New Age Outlaws را در روز 13 July 1998 در شهر رادرفورد شرقی در ایالت نیو جرسی آمریكا شكست داد.


به Stone Cold Steve Austin در 26 July 1998 در شهر فرزنو در ایالت كالیفرنیا آمریكا باخت.


WWF World Tag Team Championship با Mankind .


Undertaker و Stone Cold Steve Austinرا در روز 10 August 1998 در شهر اوماها در ایالت نبراسكا آمریكا شكست داد.


به New Age Outlaws در روز 30 August 1998 در شهر نیویورك سیتی در ایالت نیویورك آمریكا باخت.
WWF World Tag Team Championship با X-Pac .


Owen Hart و Jeff Jarretرا در روز 5 April 1999 در شهر لانگ آیلند در ایالت نیویورك آمریكا شكست داد.


به The Acolytes در روز 25 May 1999 در شهر مولاین در ایالت ایلینوی آمریكا باخت.


WWF World Tag Team Championship با X-Pac .


The Acolytes را در 9 August 1999 در شهر شیكاگو در ایالت ایلینوی آمریكا شكست داد.


به Undertaker و Big Show در 22 August 1999 در شهر میناپولیس در ایالت مینه سوتا آمریكا باخت.WWF Hardcore Championship .


Raven را در روز 1 April 2001 در شهر هیوستن در ایالت تگزاس آمریكا شكست داد.


به Rhyno در روز 17 April 2001 در شهر نشویل در ایالت تنسی آمریكا باخت.


: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :


WWF World Tag Team Championship با Undertaker .


Edge و Christianرا در روز 17 April 2001 در شهر نشویل در ایالت تنسی آمریكا شكست داد.


به The Two-Man Power Trip در روز 29 April 2001 در شهر شیكاگو در ایالت ایلینوی باخت.WWF Intercontinental Championship.


Triple H را در روز 20 May 2001 در شهر ساكرامنتو در ایالت كالیفورنیای آمریكا شكست داد.


به Albert ، در روز 26 June 2001 در شهر نیویورك سیتی در ایالت نیویورك باخت.
WWF World Tag Team Championship با Undertaker .


Diamond Dallas Page و Chris Kanyonرا در روز 19 August 2001 در شهر سن خوزه در ایالت كالیفرنیا آمریكا شكست داد.


به Dudley Boyz در روز 17 September 2001 در شهر نشویل در ایالت تنسی آمریكا باخت.

در World Wrestling Entertainment :


World Tag Team Championship با . Hurricane


The Un-Americans را در روز 23 September 2002 در شهر آناهایم در ایالت كالیفرنیای آمریكا شكست داد.


به Chris Jericho و Christianدر روز 14 October 2002 در شهر مونترال در استان كبك در كانادا باخت.WWE Intercontinental Championship .


Chris Jericho را در روز 30 September 2002 در شهر هیوستن در ایالت تگزاس آمریكا شكست داد.


به Triple H در روز 20 October 2002 در شهر لیتل راك در ایالت اركانزا آمریكا باخت.

World Tag Team Championship با Rob Van Dam .


Sean Morley و Lance Stormرا در روز 31 March 2003 در شهر سیاتل در ایالت واشنگتن آمریكا شكست داد.


به La Résistance در روز 15 June 2003 در شهر هیوستن در ایالت تگزاس آمریكا باخت.


: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :


World Tag Team Championship با Big Show .


Cade و Murdochرا در روز 1 November 2005 در شهر سانتیاگو در ایالت كالیفرنیا آمریكا شكست داد.


به Spirit Squad در روز 3 April 2006 ، در شهر شیكاگو در ایالت ایلینوی آمریكا باخت.فعالیتهای هنری KANE :


اولین فیلم او به عنوان Jacob Goodnight ، جز اولین فیلمهای WWE بود و بعد از آن هم فیلم See No Evil در روز 19 May 2006 آورده شده استم

خب بگین چیش کمه؟؟؟؟؟؟؟

نوشته شده توسط :حسن بغدادی
جمعه 24 شهریور 1391-11:32 ق.ظ

What causes burning pain in Achilles tendon?
سه شنبه 7 شهریور 1396 09:16 ب.ظ
What's up friends, its great piece of writing about tutoringand entirely defined, keep
it up all the time.
Can Pilates make you look taller?
شنبه 4 شهریور 1396 01:05 ب.ظ
Great information. Lucky me I recently found your website by chance (stumbleupon).
I have book marked it for later!
What is leg length discrepancy?
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:24 ق.ظ
Do you have any video of that? I'd love to find out some additional information.
What do you do for a strained Achilles tendon?
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:27 ب.ظ
I really love your blog.. Very nice colors & theme. Did you
make this amazing site yourself? Please reply back as I'm planning to create my own personal blog
and want to learn where you got this from or what the theme is called.

Thank you!
How can you get taller in a week?
شنبه 14 مرداد 1396 06:06 ق.ظ
Howdy just wanted to give you a quick heads up.
The words in your article seem to be running off the screen in Safari.

I'm not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I
thought I'd post to let you know. The layout look great though!
Hope you get the issue fixed soon. Many thanks
Adriene
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 08:24 ق.ظ
Right here is the perfect website for anyone who hopes to
find out about this topic. You realize so much its almost
tough to argue with you (not that I actually will need to?HaHa).

You certainly put a fresh spin on a subject that's been discussed
for decades. Excellent stuff, just great!
BHW
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 05:06 ب.ظ
Hello! I've been following your blog for a while now
and finally got the courage to go ahead and
give you a shout out from Houston Tx! Just wanted to tell you
keep up the fantastic job!
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 12:25 ق.ظ
Good day! This is my first visit to your blog!
We are a team of volunteers and starting a new initiative in a
community in the same niche. Your blog provided us beneficial information to work on. You have done
a marvellous job!
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 08:49 ق.ظ
For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty very quickly
it will be renowned, due to its feature contents.
manicure
چهارشنبه 16 فروردین 1396 06:05 ب.ظ
I have been exploring for a little for any high-quality
articles or blog posts on this kind of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website.
Studying this info So i'm glad to show that I've a
very just right uncanny feeling I found out just what I needed.
I such a lot surely will make certain to do not put out of
your mind this site and give it a glance
regularly.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


جاوا اسكریپت